Doprava, platba a vratky

Jak vám menorky dopravím a za kolik?

Po 5 letech zkušeností s většinou dopravců jsem to zjednodušila. Vybrala jsem pro vás kurýra GLS! Doprava vyjde jen malinko dráž oproti České poště prioritně a Zásilkovně, přitom servis je nesrovnatelný. 

Za 79 korun GLS zásilku spolehlivě a rychle (druhý pracovní den) doručí kamkoli chcete - domů, do práce, k sousedům, nebo na výdejní místo (ParcelShop viz https://gls-group.eu/CZ/cs/seznam-parcelshopu). V den doručení vám dojde e-mail i sms, kurýr dojede v rozpětí 3 hodin a zavolá, že je na místě, nebo se blíží. Když předání neklapne, zásilku jde případně přesměrovat na jinou adresu (třeba na chatu), domluvit si konkrétní den doručení, či uložení na výdejním místě. Dobírku zaplatíte přímo kurýrovi hotově i kartou.  

sandále posílám každý pracovní den, kurýr jezdí mezi 13-15 hodinou!

Jak můžete objednávku zaplatit?

1. kartou, nebo online převodem přes platební bránu Comgate, zvládá to i Google Pay 

2. běžným bankovním převodem na ČÚ 2701425588/2010 Fio banka, VS je číslo objednávky

3. dobírkou (39 korun) při převzetí zásilky (hotově a i kartou)

 

Vratky

Nesedí velikost, barva, nelíbí, nebo cokoli? Nevadí. Do 14 dnů, můžete nenošené a nepoškozené (jen vyzkoušené) menorky vrátit. Dejte mi o svém rozhodnutí vědět, stačí napsat e-mail, zavolat. Formulář je případně součástí VOP.

Nejsnazší způsob, jak sandály poslat zpátky je donést balíček na jakoukoli pobočku Zásilkovny a říct kód, který najdete v e-mailu o vyřízení objednávky. Nemusíte znát moji adresu ani tisknout štítek, Zásilkovna to celé vyřeší za vás a služba stojí jen 69 korun, které vám pak strhnu z vratky. 

Případně přes jakéhokoli dopravce můžete vratku poslat na adresu

Kateřina Boušová

Kovařovicova 1136/8

140 00 Praha 4

mobil: 777 325 925, e-mail: kaca@menorky.cz

 

Zpět do obchodu